סדרה 24 סילבר


ספריי 24 סילבר

מסכת סילבר ללא שטיפה המעניקה 10 פעולות עיקריות לשיקום וחיזוק השיער, למראה מטופח ומגע משי עשיר. הטיפול האולטימטיבי שתמיד חלמת עליו, מותאם לשיער בלונד, גוונים ו/או שיער שיבה.

הוראות שימוש: על שיער רטוב: רססי ממרחק של כ 20 ס"מ מהשיער, שיער קצר 6-8 לחיצות, שיער באורך בינוני 7-12 לחיצות ושיער ארוך ומלא 10-15 לחיצות. השתמשו במסרק/מברשת לסירוק השיער. במידת הצורך השתמשי במוצר העיצוב המועדף עלייך וסיימי בדרך העיצוב המועדפת עלייך. על שיער יבש: רססי על כף היד, שיער קצר 2-3 לחיצות, שיער באורך בינוני 3-5 לחיצות ושיער ארוך 4-6 לחיצות. רססי על כף ידך את הכמות המתאימה לך ופזרי על שיערך מהמרכז עד לקצוות. במידת הצורך השתמשי במוצר העיצוב היומי שלך.ניתן להשתמש במייבש שיער או מחליק.

24 SILVER Mask

מסכה סילבר ללא מלחים, מותאמת לשיער בלונדיני, גוונים ו/או שיר שיבהמסירה את הפיגמנט הצהוב והכתום הלא רצוי. המסכה על בסיס קרטין המעניק לשיער רכות מוגברת, מאזן את רמת ה PH בשיער ובכך מעניקה לשיער גוון נקי ומראה רך ונעים. מותאמת גם לשיער אשר עבר תהליכים כימיים כגון החלקות יפניות, ברזילאיות, צבע, הבהרות וכדומה.

אופן השימוש: לאחר חפיפה בשמפו, יש להניח על שיער לח, לעסות בעדינות, להותיר 2-3 דקות ולשטוף ביסודיות. להגברת התוצאות יש להשתמש לפני בשמפו 24 סילבר של חברת יוניק. התוצאה: גווני שיער נקיים מפיגמנט צהוב או כתום, שיער רך, בריא, גמיש לעיצוב ומבריק.

שמפו 24 סילבר

שמפו סילבר ללא מלחים, מותאם לשיער בלונדיני, גוונים ו/או שיער שיבה, מסיר את הפיגמנט הצהוב והכתום הלא רצוי. השמפו על בסיס קרטין המעניק לשיער רכות מוגברת, מאזן את רמת ה PH בשיער ובכך מעניק לשיער גוון נקי ומראה רך ונעים. מותאם גם לשיער אשר עבר תהליכים כימיים כגון החלקות יפניות, ברזילאיות, צבע, הבהרות וכדומה.

אופן השימוש: על שיער רטוב, יש לעסות את השיער באופן אחיד ולהקציף, לשטוף היטב ולחזור על הפעולה במקרה הצורך. בגוונים של כתום ניתן להישאר עם שמפו במשך 3 דקות לאחר ההקצפה. התוצאה: גווני שיער נקיים מפיגמנט צהוב או כתום, שיער רך, בריא, גמיש לעיצוב ומבריק.

שמפה משי

SALT FREE REPAIR SHAMPOO שמפו משי ללא מלחים לשיקום שיער יבש ופגום במיוחד על בסיס משי וקרטין מותאם גם לשיער אשר עבר תהליכים כימיים כגון החלקות יפניות,ברזילאיות,צבע,הבהרות וכדומה. למשי סגולות רבות בקוסמטיקה הוא מכיל חלבון אשר חודש לסיב השיער ומעשיר אותו ברכות וברק יוצא דופן .

הקרטין הוא קבוצה של חלבונים המצויים בתוך זקיק השיער הוא בנוי מ 18 חומצות אמינו הקשורות זו לזו. רמת הקרטין בשיער יורדת עם הגיל,נזקי הסביבה ופעולות כימיות שונות ובכך השיער חשוף לנשירות ויובש הפוגעים בו ומותירים אותו חסר חיים. בשילוב של שני מרכיבים אלו אנו מחזירים לזקיק השיער את החלבון וחומצות האמינו הנחוצים לו ובכך עוזרים לשקם אותו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן